EN PL

Referencje

Mikołaj Zając
Conperio

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby po 14 godzinach pracy którykolwiek z podwykonawców przypomniał mi, o module którego zapomnieliśmy omówić. Star Technology nie boi się pracy i nie boi się wyzwań, mało tego, ze swoich realizacji czerpią przyjemność i niemałą satysfakcję. Nie można na nich polegać w kwestii założonych w umowie terminów - przy każdym z 3 moich projektów, zakończyli 2 - 3 tygodnie SZYBCIEJ niż deklarowali. Rozpoczynając z nimi współpracę, chciałem zrealizować jeden mały projekt, okazało się, że trafiłem na ludzi z którymi od nowa definiujemy jakość IT w mojej firmie. Z czystym sercem mogę ich polecić jako rzadko spotykany przypadek firmy, dla której pieniądze są na drugim miejscu, a na pierwszym zawsze pozostaje Klient (my myślimy tymi samymi kategoriami i pracujemy tylko z takimi firmami)

Coltex ST Sp. z o.o.

Coltex ST Sp. z o.o. zlecił firmie Star Technology Sp. z o.o. z siedzibą ul. T. Zana 32A, 20-601 Lublin stworzenie i wdrożenie w sieci sprzedaży detalicznej Coltex, autoryzowanego Partnera Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, systemu zasileń elektronicznych użytkowników usługi typu pre-paid.
System został wdrożony w marcu 2011 roku i od tego czasu do chwili obecnej funkcjonuje nieprzerwanie w naszej sieci sprzedaży, nie notując żadnych awarii lub błędów zagrażających płynności operacji bądź bezpieczeństwu. Codziennie korzysta z niego kilkuset użytkowników, dokonując w ponad 160 punktach sprzedaży detalicznej kilkudziesięciu tysięcy operacji miesięcznie.
Star Technology Sp. z o.o. od czasu wdrożenia systemu zajmuje się jego bieżącym utrzymaniem, wsparciem użytkowników itp. Współpraca zarówno w zakresie wdrożenia jak i utrzymania przebiega bardzo dobrze. Jesteśmy usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą Star Technology Sp. z o.o., polecając ją jako wiarygodnego i twórczego partnera biznesowego.

Tomasz Dąbrowski
KDS Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Star Technology Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązania dedykowanego o nazwie „KDS24”, stworzonego dokładnie pod naszą firmę, wspierającego główne procesy biznesowe w KDS Sp. z o.o. Sp.k.
Współpracujemy z firmą Star Technology od 2013 roku. Wspólnie pracowaliśmy nad stworzeniem koncepcji rozwiązania systemu, natomiast sam system i jego funkcjonalność to już zasługa Star Technology. Dzięki wdrożeniu systemu „KDS24” zmodernizowaliśmy pracę w naszej firmie a klienci mają lepszy dostęp do zamówień oraz wgląd w projektowane etykiety. Wdrożenie systemu przyniosło dla naszej firmy ponad 30% oszczędności związane z realizacją zamówień, zdecydowanie zredukowała się ilość pomyłek, reklamacji i opóźnień. W chwili obecnej Star Technology świadczy nam usługi utrzymania oraz rozwoju dostarczanego systemu „KDS24”, a także służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania systemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu, w związku z czym zdecydowaliśmy się na zlecenie firmie Star Technology stworzenia kolejnego modułu systemu „KDS24”.
Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Star Technology jako partnera traktującego w sposób kompetentny swoje zobowiązania wobec klienta. Jesteśmy przekonani, iż Star Technology jest godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia i obsługi systemów informatycznych.
Liczymy, że dalsza współpraca będzie układała się równie owocnie jak dotychczas.

Star Telecom Sp. z o.o.

Star Telecom Sp. z o.o. udziela rekomendacji Star Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, polecając współpracę z firmą Star Technology w zakresie projektowania, programowania, wdrażania i kalibracji złożonych systemów informatycznych służących wsparciu pracy przedsiębiorstw.
W minionym roku, będącym ósmym rokiem nieprzerwanej i wzorowej współpracy między naszymi firmami, Star Technology zakończył wdrożenie nowego systemu klasy ERP w naszej firmie. RS Biznes jest kolejnym tego typu wdrożeniem, po bardzo udanym systemie RapStar Oreos, działającym poprzednio. RS Biznes jest systemem do zarządzania siecią sprzedaży B2B w naszym przedsiębiorstwie, niezbędnym narzędziem pracy dla kilkudziesięciu użytkowników. Obejmuje procesy logistyczne, rozliczeniowe, usprawnia obieg informacji i płynność działania skomplikowanych procesów obiegu towarów i rozliczania skomplikowanego systemu prowizyjnego oraz premiowego w sieci sprzedaży. Proces budowy systemu był dla naszej firmy procesem przyjaznym, sprawnie prowadzonym i wysoce efektywnym. Poszczególne etapy wdrożenia przebiegały terminowo i bez najmniejszych zakłóceń. Co ważne, w trakcie budowy systemu liczne uwagi i spostrzeżenia ze strony konsultantów Star Technology nie tylko pomagały stworzyć rozwiązania przekraczające nasze wcześniejsze oczekiwania, ale i zwrócić uwagę na potrzebę usprawnienia istniejących dotąd w naszej firmie procedur i zasad działania.
System RS Biznes posiada aktualnie wsparcie ze strony Star Technology na podstawie stałej umowy o współpracy. Jakość wytwarzanych rozwiązań, przekraczanie oczekiwań klienta, umiejętność słuchania potrzeb zarówno zleceniodawcy jak i przyszłych użytkowników systemu, przez co wdrożenie jest udane w praktyce, kompetencje i rzadko spotykana w tej branży umiejętność upodmiotowienia klienta to cechy, które uzasadniają naszą rekomendację dla Star Technology.


REKRUTACJA